651,00 Kč s DPH  930,00 Kč s DPH

Obchodní podmínky


Čl.I. Obecná ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.levnetonery.net a jeho podstránkách. Účelem těchto obchodních podmínek je vymezit a upřesnit práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele, provozovatele) na jedné straně a kupujícího (zákazníka, spotřebitele) na straně druhé.
 2. Prodávajícím a provozovatelem internetového obchodu www.levnetonery.net je FiremniSeznam.cz s.r.o, Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3 - Žižkov
  IČO: 28948688, DIČ: CZ28948688. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Praze, oddíl C, vložka 155151.
 3. Veškeré smluvní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.
 4. Smluvní strany se dohodly, že kupující odesláním objednávky prodávajícímu potvrzuje, že si tyto obchodní podmínky prostudoval a v plném rozsahu je akceptuje a souhlasí s nimi. Odeslání objednávky může být formou elektronickou (odeslání e-mailu nebo odeslání objednávky prostřednictvím stránky www.levnetonery.net), poštovní (odeslání objednávky formou dopisu na adresu provozovatele), telefonickou (na základě telefonického rozhovoru) nebo osobní (na základě osobní objednávky) na adresu prodávajícího.

Čl.II. CENA ZBOŽÍ

 1. V době, kdy si objednáváte v této internetové prodejně zboží, při každém produktu je uvedena kupní cena. Vyhrazujeme si však právo na opravu ceny v případě tiskové chyby, změny kurzu, případně změny ceny od dodavatele. O každé změně Vás budeme informovat a objednávku vyřídíme po vzájemné dohodě. Na zboží se vztahuje 2 letá záruční doba.

Čl.III. DODACÍ PODMÍNKY

 1. Po obdržení Vaší objednávky, Vám odešleme zboží v nejkratší možné lhůtě, nejpozději však v termínu do 7 pracovních dnů. Vyhrazujeme si právo na změnu dodací doby, pokud dodavatel nedodrží termín dodání (a to z různých nečekaných událostí), budeme vás o tom neprodleně informovat. Zboží zasíláme formou dobírky nebo na předfakturu prostřednictvím České pošty nebo kurýrem.

  Pokud je částka objednávky nižší než 1000 Kč, tak poštovné stojí 50 Kč, jinak je poštovné zdarma.
 2. STORNO OBJEDNÁVKY - Uskutečněnou objednávku máte možnost stornovat do 24 hodin od jejího odeslání do našeho systému. Po tomto termínu se považuje za závaznou.

Čl.IV. VRÁCENÍ ZÁSILKY

 1. Pokud nám platba za zboží déle nepřijde, vyzveme kupujícího prostřednictvím mailu nebo telefonicky, aby si zásilku vyzvedl. Případně, aby nás informoval, zda zásilku přebral nebo neprobral. Když kupující na naši výzvu neodpovídá a zásilka se nám vrátí zpět - zásilku mu znovu nepošlu a nebudou vybaveny ani další jeho objednávky.
 2. Pokud si však kupující nestihl, nemohl zboží převzít, kontaktujte nás a informujte o tom předem. Zásilku vám na požádání zašleme opět - po zaplacení faktury na náš účet. Expediční náklady budou účtovány.

Čl. V. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 1. Pokud se zakoupeným zbožím z našeho obchodu nejste spokojeni, můžete jej vrátit, nejpozději však do 14 dnů ode dne převzetí zboží zákazníkem a zároveň jste povinni nás o tom předem informovat - telefonicky nebo mailem. V opačném případě nás neupozornil, zásilka nebude převzata. Zboží bude prodávajícím po předchozí dohodě se zákazníkem a po doručení takového zboží (na adresu provozovatele) přijato.
 2. Zboží musí být vráceno nepoškozené, nepoužívané, kompletní, v původním nepoškozeném obalu as dokladem o koupi. Zboží neposílejte na dobírku - nebude převzato. Po vrácení zboží bude zákazníkovi vrácena cena zboží (do ceny zboží se nezapočítává dopravné) poštovní poukázkou nebo bankovním převodem na číslo účtu kupujícího nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne, kdy vrácené zboží doručeno na naši adresu. O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás prosím informujte e-mailem na info@levnetonery.net.

Čl.VI. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 1. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, nepovinné. Vaše osobní údaje zůstanou uloženy v naší databázi na dobu neurčitou. Zůstanou uloženy pro případné řešení reklamací, či jiných oboustranných záležitostí odkazem na zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
 2. Kupující akceptací těchto obchodních podmínek (akceptací se považuje odeslání objednávky podle Čl.I. bod 4. těchto obchodních podmínek) dává souhlas ke zpracování a využívání osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Využíváním osobních údajů se rozumí, že provozovatel bude zasílat kupujícím na jejich kontaktní adresu (elektronickou nebo poštovní adresu) informace v případě oznámení organizačních informací spojených s provozem stránky www.levnetonery.net, o novinkách nabízených v rámci služeb a produktů provozovatele nebo o produktech třetích stran.
 3. Kupující zároveň poskytuje provozovateli souhlas s poskytnutím osobních údajů jiné osobě a přeshraničním přenosem osobních údajů i do Slovenské republiky pro společnost Onetoo s.r.o. se sídlem Mostová 20, 03401 Ružomberok, Slovenská republika za účelem uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím.
 4. Souhlas se zpracováním a využíváním osobních údajů může kupující odvolat kdykoli písemnou formou na adrese provozovatele. Souhlas zanikne ve lhůtě 1 měsíce od doručení odvolání souhlasu kupujícím provozovateli.

Příjemné nakupování
levnetonery.net

V Praze 01.10.2010

Přihlásení:
Váš nákupní košík je prázdný
:
5x TONER SAMSUNG MLT 101s - 5ks * + dárek zdarma!!!

3406,00 Kč s DPH  5240,00 Kč s DPH
Kdo je online?:
Právě zde jsou 2 návštěvníci online.